Bill o dabingu

18. listopadu 2006 v 21:08 | klárka |  Rozhovory

TOKIO HOTEL: Bill bude dabérem!


Zcela nový úkol pro Billa z Tokio Hotel: Mluví hlavní roli ve filmu: ,,Arthur a Minimojové"!

Práci ve zvukovém studiu zná Bill Kaulitz (17) jako frontmann Tokio Hotel. Přitom byla pro něho práce jako dabér zcela nová zkušenost. V německé verzi fantasy filmu "Arthur und die Minimoys", přijde do kin 25. ledna 2007, půjčil Bill hlavní postavě svůj hlas.

Nejprve si Bill nebyl tak jistý, zda má práci vzít: ,,Dostal jsem už několik takovýchto nabídek." , vypráví v BRAVU 46/06. "Doposud jsem to nechtěl, protože se úplně nerad poslouchám. Ale když jsem tu postavičku viděl, tak jsem řekl ano. Přijde mi to totálně skvělé a nové."

A dabování je těžká práce! Bill mluvil hlasitě podle vlastních dat "Mund echt fusselig". (ta věta nedává nějak smysl :D ) Přitom je to tak těžké vyjádřit pocity téhle postavy: "Jsem velmi rád, že Arthur nebrečí. To by bylo těžké. Ale film jsem neviděl, jenom vždy malé úseky. To se musí člověk rychle vyměnit z jednoho pocitu do druhého. Ke smíchu mě ale vždycky uvedl tým. Nedovedl bych to udělat, jenom tak na stisknutí tlačítka", šklebí se.

Také opticky je vidět jistá podoba Billa a Arthura - jenom vlasy animované postavičky jsou blond. ,,Líbí se mi Athurovy blond vlasy", vysvětluje Bill. Mají si fanoušci už brzo připravit na změnu? ,,Může se stát, že se brzo ráno probudím, a budu mít chuť na tuhle barvu vlasů ...", říká tajemně Bill. Budeme tě držet v obraze!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama